All for Joomla All for Webmasters

Chcesz wiedzieÄ? wszystko o otaczajÄ?cym CiÄ? Å?wiecie? To miejsce jest dla Ciebie! ILB â?? Internet, Ludzie, Biznes i wiele innych zagadnieÅ? w zasiÄ?gu Twojej rÄ?ki!

Alergie pokarmowe u dzieci – skąd się biorą i co na nie poradzić

1.26K 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Alergia w XXI wieku jest chorobą tak powszechną, że nikogo nie dziwi już zdanie ‘’mam alergię na…’’. Nabawić się jej można w każdym wieku i w każdym niemalże środowisku. Uczulić nas może niekoniecznie nowy dla nas produkt. W dużym skrócie alergia jest to nieprawidłowa reakcja układu odpornościowego na określone czynniki.

Alergii możemy nabawić się dwiema głównymi drogami:

– poprzez czynniki środowiskowe, na które w jakimś stopniu możemy mieć wpływ, choćby dbając o swoją dietę,
– czynniki genetyczne, które są w 100% od nas niezależne.

Niemowlęta i małe dzieci, które są obciążone ryzykiem wystąpienia choroby alergicznej z przyczyn genetycznych, ponieważ jedno lub oboje rodzice mają alergię, mogą w sposób naturalny zostać w znacznym stopniu ochronione. Na samym początku możemy zadbać o to, by poród był naturalny oraz o karmienie piersią przez co najmniej 6 pierwszych miesięcy życia.

Podczas ciąży i karmienia piersią, warto zwracać uwagę na to, co jemy, by od samego początku ograniczać alergeny w organizmie naszego dziecka. Natomiast, jeśli mimo wszystko nie uda nam się ustrzec dziecka i będzie borykało się z alergią, która objawi się atopowym zapaleniem skóry (AZS) lub problemami układu pokarmowego, możemy pomóc mu od wewnątrz podając Latopic – jedyny preparat z polskimi bakteriami mlekowymi, który przebadano na polskich dzieciach. Ma wygodną postać kapsułki, którą dla najmłodszych można otworzyć i dodać do mleka. Natomiast przy zmianach skórnych warto zastosować emolienty oraz całą kosmetyczną ofertę Latopic po to, by skóra chłonęła tylko naturalne składniki i by łagodzić świąd, który prowadzi do zadrapań i ran, co spowodować może stan zapalny skóry i rozwój gronkowca złocistego. Warto zadziałać kompleksowo preparatami Latopic, by zatrzymać błędne koło napędu AZS – sucha skóra-świąd-drapanie-stan zapalny.

Wszystkie szczegóły oraz atrakcyjne oferty na zakup produktów dostępne są na stronie www.latopic.pl.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pozostaw Odpowiedź

Your email address will not be published.