All for Joomla All for Webmasters

Chcesz wiedzieÄ? wszystko o otaczajÄ?cym CiÄ? Å?wiecie? To miejsce jest dla Ciebie! ILB â?? Internet, Ludzie, Biznes i wiele innych zagadnieÅ? w zasiÄ?gu Twojej rÄ?ki!

Bankowość elektroniczna dla wymagających – poznaj udogodnienia, które docenią „cyfrowi tubylcy”

960 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bankowość internetowa na dobre zmieniła oblicze korzystania z usług finansowych. Jak pokazują statystyki, najczęściej korzystają z niej osoby z dużych miast, z wyższym wykształceniem oraz dochodami powyżej 3801 zł. Dowiedz się, jakich udogodnień oczekują najbardziej wymagający klienci.

Bankowość elektroniczna pomoże ci zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również cenny czas. Korzystając z bankowości elektronicznej możesz zapomnieć o długich kolejkach do bankowej kasy, podróżach do oddziału na drugim końcu miasta i sztywnych godzinach pracy instytucji.

W pracy i na wakacjach

Ogromną zaletą bankowości elektronicznej jest dostęp do rachunku i innych produktów finansowych z dowolnego miejsca na świecie, o każdej porze dnia i nocy. Egzotyczne wakacje nadszarpnęły stan Twojego konta? W ciągu kilku chwil zasilisz je dodatkowym zastrzykiem gotówki z rachunku oszczędnościowego. Chcesz założyć kolejne konto lub otworzyć lokatę? Korzystając z prostej w obsłudze aplikacji mobilnej zrealizujesz swój cel w ciągu kilku minut.

Bankowość elektroniczna – finansowe bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Bankowość elektroniczna to skuteczny sposób na kontrolowanie finansów. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do konta i pozostałych produktów bankowych zachowasz finansowe bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny w każdej sytuacji. Ponadto będziesz mógł jeszcze precyzyjniej planować swoje wydatki i monitorować wysokość oszczędności.

Szybki dostęp do historii rachunku

Chcesz wygenerować potwierdzenie operacji bankowej, którą zrealizowałeś kilka miesięcy temu? Potrzebujesz wyciągu z rachunku z ostatnich 3 tygodni? A może chciałbyś sprawdzić, czy sklep internetowy zwrócił Ci pieniądze za towar, który odesłałeś? Dzięki bankowości elektronicznej szybko i sprawnie pozyskasz potrzebne dokumenty i sprawdzisz status transakcji.

Darmowe prowadzenie rachunku, przelewy na 0 zł

Klienci korzystający z bankowości elektronicznej często otrzymują od banku korzystniejsze warunki niż osoby korzystające z tradycyjnej bankowości. Redukując koszty bezpośredniej obsługi klienta i proponując w zamian usługę elektroniczną, banki mogą pozwolić sobie na świadczenie usług na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych.

Darmowe prowadzenie rachunku? Przelewy za 0 zł, a może bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie? Z elektronicznym ROR-em to łatwiejsze niż myślisz.

Niższe oprocentowanie kredytu

Często zdarza się, że klienci bankowości elektronicznej otrzymują od banku także korzystniejsze warunki kredytu lub lepsze oprocentowanie lokaty. Dzięki korzystaniu z elektronicznej bankowości możesz zyskać naprawdę sporo.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pozostaw Odpowiedź

Your email address will not be published.