All for Joomla All for Webmasters

Chcesz wiedzieÄ? wszystko o otaczajÄ?cym CiÄ? Å?wiecie? To miejsce jest dla Ciebie! ILB â?? Internet, Ludzie, Biznes i wiele innych zagadnieÅ? w zasiÄ?gu Twojej rÄ?ki!

Jak przedsiębiorcy zyskują na udostępnianiu terminali płatniczych?

793 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Utrzymanie klientów, pozyskanie nowych, zmniejszenie ilości przechowywanej gotówki w kasie i zwiększenie obrotu w punkcie handlowym lub usługowym – to tylko niektóre z korzyści wynikających z instalacji terminala płatniczego i udostępnienia konsumentom metody płatności bez gotówki. Co więcej, w ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowe terminale płatnicze bez abonamentu!

Udostępnienie klientom terminali płatniczych powoduje wzrost obrotu w danym punkcie. Klient, który dokonuje płatności kartą płatniczą wykazuje bowiem skłonność do wydawania większej kwoty. Przyciągnięcie nowych klientów wiąże się z kolei z dodatkowym, często niejednokrotnym zyskiem przedsiębiorcy. Płatność kartą wiąże się także z oszczędnością czasu. Płatności zbliżeniowe odbywają się błyskawicznie, nie ma też konieczności liczenia pieniędzy czy wydawania klientowi reszty.

To także znaczne ułatwienie dla konsumentów. Jak przyznają w licznych badaniach opinii publicznej, częściej płaciliby oni kartą płatniczą, gdyby istniała taka możliwość. Klienci nie zawsze chętnie noszą przy sobie gotówkę. Płatność kartą płatniczą jest według nich szybsza, bezpieczniejsza i łatwiejsza. Nie ogranicza ich także określona ilość gotówki w portfelu.

Dodatkowym atutem jest dla klientów możliwość doładowania telefonu komórkowego w systemie pre-paid, a także wypłaty gotówki dzięki usłudze „cash back”, co z kolei generuje dodatkowe przychody dla przedsiębiorcy.

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy?

W Polsce trwa program Polska Bezgotówkowa, który ma na celu zachęcenie i wsparcie przedsiębiorców, którzy dotychczas (lub przez ostatnie 12 miesięcy) nie udostępniali w swoich placówkach możliwości dokonywania płatności bezgotówkowych.

Program to wspólna inicjatywa największych w Polsce wydawców kart i agentów rozliczeniowych przy udziale sektora publicznego i Związku Banków Polskich, związana z deklaracją przedstawicieli polskiego rządu, dotyczącą upowszechniania płatności bezgotówkowych.

Przystąpienie do programu jest bezpłatne. By wziąć w nim udział należy wejść na stronę BezGotowki.pl, wybrać terminal, wypełnić zgłoszenie i – po przejściu weryfikacji – oczekiwać na kuriera z dostawą terminali płatniczych. Aby dowiedzieć się więcej na temat programu Polska Bezgotówkowa wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pozostaw Odpowiedź

Your email address will not be published.