All for Joomla All for Webmasters

Chcesz wiedzieÄ? wszystko o otaczajÄ?cym CiÄ? Å?wiecie? To miejsce jest dla Ciebie! ILB â?? Internet, Ludzie, Biznes i wiele innych zagadnieÅ? w zasiÄ?gu Twojej rÄ?ki!

Jak szybko i prosto ustawić płatności cykliczne?

1.1K 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wiele osób opłaca swoje rachunki wyłącznie przez Internet. Niestety przez ich mnogość, łatwo jest o czymś zapomnieć. Aby uniknąć wszelkiego rodzaju opóźnień, a niekiedy nawet braku opłat warto skorzystać z płatności cyklicznych.

Na czym to polega?

Płatności cykliczne możemy ustawić w każdym banku. Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę i wpisać wszystkie niezbędne dane. Oprócz kwoty, nazwy przelewu i oczywiście odbiorcy, musimy także ustawić daty przelewu. Wybranego dnia, co miesiąc przelew będzie powtarzany. To proste rozwiązane pomoże nam w opłacaniu rachunków i sprawi, że przez nieuwagę nie będziemy zalegać z płatnościami.

Także dla firm

Z płatności cyklicznych chętnie korzystają także firmy. Świetnym przykładem mogą być fitness kluby. Osoby korzystające z usług tego typu miejsc, co jakiś czas powinny odnawiać swój karnet. Dając klubowiczom możliwość opłaty cyklicznej, firmy mają pewność że pieniądze trafią do nich na czas, zaś klienci nie muszą już pamiętać, w jakim dniu powinni przedłużyć karnet. Wszystko bowiem będzie odbywać się w pełni automatycznie. Warto także wspomnieć, że takie rozwiązanie jest bezpieczne dla każdej ze stron. W zasadzie nie ma możliwości, by pieniądze trafiły na konto niepowołanej osoby.

Wsparcie dla oszczędnych

Niewiele osób wykorzystuje płatności cykliczne do oszczędzania. Okazuje się jednak, że jest to bardzo skuteczny sposób na odłożenie pieniędzy. Zlecając stałe przelewy mamy pewność, że co miesiąc na nasze konto oszczędnościowe wpłynie ustalona suma pieniędzy. Bez wykorzystania tej formy płatności, na pewno zdarzy nam się zapominać o regularnym oszczędzaniu.

Mnóstwo korzyści

Przelewy cykliczne mają mnóstwo zalet. Firmy powinny jednak zwrócić uwagę na system z jakiego korzystają. Serwis przelewy24.pl gwarantuje intuicyjny proces płatności, pełne bezpieczeństwo a także wgląd w panel administracyjny. Wszystkie te elementy są niezwykle ważne, ponieważ dzięki nim zyskamy pewność, że nasze pieniądze trafią w odpowiednie miejsce, a my sami nie będziemy musieli pamiętać terminarza przelewów.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pozostaw Odpowiedź

Your email address will not be published.