All for Joomla All for Webmasters

Chcesz wiedzieÄ? wszystko o otaczajÄ?cym CiÄ? Å?wiecie? To miejsce jest dla Ciebie! ILB â?? Internet, Ludzie, Biznes i wiele innych zagadnieÅ? w zasiÄ?gu Twojej rÄ?ki!

Pomysły na imprezę firmową

1.46K 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Impreza firmowa nie powinna być traktowana przez pracowników jako obowiązek , ale jako wydarzenie, którego nie mogą się doczekać. Aby byli oni ją zainteresowani, warto im zaproponować wyjście np. do escape roomu, na tor wyścigowy lub mecz paintballa.

Impreza firmowa ma przede wszystkim za zadanie zintegrować pracowników i sprawić, by relacje między nimi się poprawiły. Dodatkowo zwiększa ona ich motywację do pracy. Właściciele firm dzięki tego typu imprezom zmniejszają rotację pracowników, bowiem przywiązują się oni do swojego miejsca pracy.

Impreza na torze wyścigowym

Dobrym pomysłem na imprezę pracowniczą jest spotkanie na torze wyścigowym. Na rynku istnieją firmy organizujące przejażdżki super autami typu Lamborghini Gallardo, Mitsubishi Lancer, Nissan GTR, Porsche 911, czy Ferrari Italia w całej Polsce. Dodatkowo można u nich wykupić ćwiczenia na symulatorach jazdy i szkolenia wychodzenia z poślizgów. Impreza na torze wyścigowym dostarcza więc nie tylko rozrywki, ale i przydatnych umiejętności prowadzenia pojazdów w trudnych warunkach. Przejazd po torze wyścigowym sportowym autem to niezapomniane przeżycie i świetna przygoda dla wszystkich pracowników firmy. Ceny organizacji imprezy są zależne od liczby osób i wybranych super aut.

Kuligi i biesiada – klimatyczna integracja

Zimą bardzo popularne są imprezy pracownicze z kuligiem, biesiadą i wycieczką krajoznawczą. Najczęściej organizowane są na dwa lub więcej dni. Obejmują zakwaterowanie, wyżywienie, kulig saniami przy blasku pochodni, biesiadę przy ognisku z kiełbaskami i bigosem oraz zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych (parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, zabytkowe budowle). Ceny takich imprez pracowniczych zależne są od ilości zaproszonych osób, wybranych atrakcji i standardu zakwaterowania.

Zimowy paintball na imprezę firmową

Dobrym pomysłem na imprezę firmową w zimie jest również mecz paintballa. W ramach oferty organizatorzy dla uczestników przygotowują kombinezony, bronie, komplety kulek, oraz różne scenariusze rozgrywek. Na polu bitwy mogą pojawić się również animatorzy, którzy poprowadzą rozgrywkę. Po ekscytującym meczu na uczestników czeka ognisko z kiełbaskami i małym poczęstunkiem. Ceny za jedną osobę biorącą udział w integracji paintballowej zaczynają się od 50 złotych wzwyż.

Escape room idealny na zintegrowanie zespołu

Zabawa w escape roomie polega na wyjściu z zamkniętego pokoju poprzez rozwiązanie rozmaitych zagadek – odnajdywanie ukrytych wskazówek, wpisywanie kodów i zdobywanie kluczy, które na pierwszy rzut oka nie są możliwe do uzyskania. To idealna zabawa na imprezę firmową, która doskonale zintegruje pracowników. Koszt wynajęcia jednego escape roomu to około 50-100 złotych za jedną rozgrywkę.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pozostaw Odpowiedź

Your email address will not be published.