All for Joomla All for Webmasters

Chcesz wiedzieÄ? wszystko o otaczajÄ?cym CiÄ? Å?wiecie? To miejsce jest dla Ciebie! ILB â?? Internet, Ludzie, Biznes i wiele innych zagadnieÅ? w zasiÄ?gu Twojej rÄ?ki!

Prestiżowa karta płatnicza – czy warto mieć taką w portfelu?

1.09K 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Czy wiesz, że posiadając oszczędności w wysokości 200 000 zł możesz mieć dostęp do bankowości o podwyższony standardzie obsługi? Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z oferty banków w zakresie private banking, to otrzymasz prestiżową kartę płatniczą. Czy warto?

Luksus również w portfelu, czyli…

…karta o nieregularnym kształcie, metalowa, zorientowana pionowo, bez numeru na wierzchniej stronie i o wadze aż 25 gram – słowem wyjątkowa. Czy chciałbyś mieć taką kartę w portfelu? Jeżeli tak, to musisz wiedzieć, że jest to możliwe. Taką właśnie kartę proponuje klientom zamożnym Lion’s Bank.

Karta Master Key World Elite, bo o niej mowa, wyróżnia się nie tylko nowoczesnym i luksusowym designem – nie można zapomnieć, że to klucz do szeregu ciekawych usług, z których mogą skorzystać nieliczni. Jeżeli zatem posiadasz spore oszczędności lub osiągasz wysokie dochody, to nie powinieneś się wahać – skorzystaj z oferty przygotowanej dla ludzi sukcesu.

Informacje o wszystkich dostępnych w ofercie kartach znajdziesz pod tym adresem internetowym: https://www.lionsbank.pl/karty.

Karty dla klientów zamożnych – co oferują banki?

Nowoczesny, minimalistyczny design, czyli wyjątkowe karty płatnicze to nie wszystko, co banki oferują klientom zamożnym. Nie można zapomnieć, że klient posiadający luksusową kartę płatniczą może skorzystać z szeregu usług, do których dostęp mają nieliczni.

Potrzebujesz karty kredytowej? Zgadzasz się ze stwierdzeniem, że rozsądnie użytkowana, jest świetnym rozwiązaniem w różnych sytuacjach? Sięgając po kartę oferowaną przez Lion’s Bank – Master Key World Elite, możesz jedynie zyskać, a to dlatego, że:

  • Będziesz miał dostęp do usług concierge. Z pewnością wiesz, że niektóre banki wprowadziły usługi concierge, odciążając tym samym swoich klientów od konieczności wykonania niektórych czynności, np. rezerwacji biletów lotniczych.
  • Będziesz mógł zdobyć atrakcyjne nagrody. Wystarczy, że przystąpisz do programu MasterCard Priceless Specials. Wówczas za każde wydane przy użyciu karty 5 zł, na twoim koncie zostanie odnotowany punkt. Gdy zgromadzisz więcej punktów, będziesz mógł je wymienić na atrakcyjne nagrody.
  • Podróż będzie czystą przyjemnością. Czy wiesz, że posiadając wspomnianą kartę, będziesz miał dostęp m.in. do ponad 900 saloników VIP na lotniskach w ponad 400 miastach na całym świecie? W saloniku będziesz mógł zarówno odpocząć, jak i popracować.

Karta Master Key World Elite to oczywiście nie jedyna karta dostępna w ofercie Lion’s Banku. Jeżeli nie potrzebujesz karty kredytowej, to zawsze w portfelu możesz mieć kartę debetową, która będzie równie prestiżowa, powiązana z rachunkiem bankowym.

Więcej informacji o karcie Master Key World Elite znajdziesz na tej stronie internetowej: https://www.lionsbank.pl/karta-master-key.

Gdy nie pożyczasz, ale oszczędzasz…

…to wspomniana wyżej karta faktycznie nie będzie ci potrzebna. Z pewnością jednak nie zrezygnujesz z karty płatniczej. Jeżeli zdecydujesz się otworzyć w Lion’s Banku rachunek bankowy Lion’s Prime lub Lion’s Rentier, to możesz zawnioskować o wydanie karty debetowej Debit MasterCard. Korzystając z niej, nie tylko szybko uregulujesz swoje zobowiązania – będziesz miał także dostęp do wspomnianych 900 saloników VIP zlokalizowanych na lotniskach.

Chcesz wiedzieć więcej o karcie Debit MasterCard? W takim razie zajrzyj tutaj: https://www.lionsbank.pl/karta-debit.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pozostaw Odpowiedź

Your email address will not be published.