All for Joomla All for Webmasters

Chcesz wiedzieÄ? wszystko o otaczajÄ?cym CiÄ? Å?wiecie? To miejsce jest dla Ciebie! ILB â?? Internet, Ludzie, Biznes i wiele innych zagadnieÅ? w zasiÄ?gu Twojej rÄ?ki!

Ryanair – przewoźnik, który zabierze Cię na wspaniałe podróże!

1.4K 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Od momentu pojawiania się na polskim rynku Ryanair cieszy się niesłabnąca popularnością. Co sprawia, że ta irlandzka firma wciąż pozyskuje nowych klientów, a jej samoloty wożą codziennie tysiące podróżników? Jest kilka przyczyn, które warto poznać – może i ty również skorzystasz z jej usług?

Ryanair – tanio, szybko i solidnie

Choć Ryanair zaczynał jako bardzo mały przewoźnik, obsługujący zaledwie kilka połączeń, szybko zaskarbił sobie sympatię podróżników i zaczął poszerzać swoją ofertę. Dziś może poszczycić się pięcioma bazami głównymi, ponad trzystoma samolotami i rejsami do wszystkich dużych miast Europy. Sprzedaje bilety lotnicze na trasach do Rzymu, Bolonii, Paryża, Berlina, a jeśli chodzi o samą Polskę, tu Ryanair oferuje tanie loty międzymiastowe, jak np. Gdańsk – Warszawa czy Wrocław – Warszawa. Lot na takiej trasie to nie tylko olbrzymia oszczędność czasu, ale również i bardzo niewielkie koszty – nawet 14 złotych za bilet! Z taką konkurencją nie mogą równać się koszty i czas podróż samochodem czy pociągiem. Podobnie korzystne cenowo są loty międzynarodowe, które oferuje Ryanair. Dzięki temu można w każdej chwili wsiąść w samolot i udać się do dowolnego zakątka Europy. Ten irlandzki przewoźnik umożliwił milionom pasażerów podróżowanie bez konieczności odkładania na to wielkich pieniędzy.

Gdzie kupić bilet na podróż?

Jeśli chcesz skorzystać z usług tego przewoźnika, bilety lotnicze możesz nabyć m.in. w serwisie FRU. Jest to rozwiązanie korzystne dlatego, że ceny tam są zawsze najbardziej ekonomiczne, a ponadto istnieje opcja wykupienia od razu ubezpieczenia podróżnego oraz od utraty bagażu. Warto dodać, że rejsy Ryanair są często wykorzystywane przy okazji wycieczek typu „city break”. Są to kilkudniowe wyjazdy do wybranego miasta w Europie, jakie oferuje FRU.pl,  a płacąc za bilety lotnicze płaci się od razu za miejsce w hotelu na czas pobytu. To świetne rozwiązanie, gdy chcesz odpocząć parę dni i oderwać się od rzeczywistości!

Jak wygląda podróż samolotami Ryanair?

Podróż samolotami Ryanair różni się nieco od lotu drogimi liniami lotniczymi. Na pokładzie nie ma podziału na klasę ekonomiczną i biznesową, a miejsca nie są numerowane – po wejściu na pokład każdy siada tam, gdzie akurat jest wolne. Ponadto za większą ilość bagażu obowiązuje dopłata, a na pokładzie nie ma darmowych poczęstunków – jednak można je zakupić u obsługi. Nie są to duże niedogodności, a biorąc pod uwagę fakt, że loty po Europie trwają maksymalnie 3 godziny, nie przeszkadzają w podróży.

Jak więc widać po powyższych przykładach, Ryanair jest świetnym rozwiązaniem zarówno w przypadku udawania się na krótszą, jak i dłuższą podróż.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pozostaw Odpowiedź

Your email address will not be published.