All for Joomla All for Webmasters

Chcesz wiedzieÄ? wszystko o otaczajÄ?cym CiÄ? Å?wiecie? To miejsce jest dla Ciebie! ILB â?? Internet, Ludzie, Biznes i wiele innych zagadnieÅ? w zasiÄ?gu Twojej rÄ?ki!

Gdzie spędzić Sylwestra w Polsce

2.1K 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Żegnanie starego roku od lat w Polsce kojarzy się raczej przaśnie – z wielkimi imprezami na rynkach, mainstreamową muzyką „dla mas”, tłokiem, trudnościami komunikacyjnymi i morzem alkoholu. A przecież może być inaczej. Podpowiadamy, gdzie spędzić Sylwestra w Polsce by nie być rozczarowanym, i to niezależnie od budżetu, jakim dysponujemy.

Turyści od dawna wybierają największe i najpopularniejsze miasta – takie jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdynia czy Poznań, gdzie organizowane są duże plenerowe wydarzenia. Interesującym pomysłem może być jednak poznanie innych urokliwych miejsc. Można w nich zwiedzać rozmaite atrakcje, a wieczór spędzić w jednym z lokali na wyśmienitej, acz z pewnością mniej tłocznej imprezie. Przykładowo w Łodzi można udać się na Bal Solistów w rezydencji Brethil (jest to impreza dedykowana dla singli – podobne odbywają się m.in. w Poznaniu, Krakowie czy Andrychowie). Dla miłośników bardziej ekskluzywnych wnętrz i balów organizowanych z rozmachem dla par dobrym pomysłem może się natomiast okazać Pobyt Sylwestrowy z Balem Kapitańskim w wielkopolskim Licheniu Starym;

Wśród kurortów na południu Polski popularnością cieszą się rzecz jasna Szczyrk czy Zakopane. Sylwester w górach kojarzy się z magiczną atmosferą, szaleństwem na stokach oraz aromatycznym grzańcem. Warto zastanowić się jednak, czy zimowa stolica Polski to rzeczywiście dobre miejsce. Trzeba liczyć się z utrudnieniami dojazdowymi, tłokiem, wygórowanymi cenami pokoi oraz nie zawsze wyśmienitą atmosferą (frustrację mogą budzić np. kolejki do wyciągów czy wszechobecny zgiełk…). Alternatywę może stanowić inne położone w górach miejsce – leżący u podnóża Śnieżki Karpacz, gdzie w komfortowych warunkach spędzimy wieczór w SPA, zwiedzimy Świątynię Wang oraz okoliczne miasta – Jelenią Górę czy Kowary. Interesującą propozycją jest także kilkudniowy pobyt w Muszynie, w ramach którego organizowany jest także Sylwester z lampionami oraz możliwość codziennego dojazdu do ośrodka narciarskiego Wierchomla. Muszyna dysponuje zarówno narciarskimi wyciągami jak i torem saneczkowym.

Gdzie spedzic sylwestra w Polsce

Naturalnie wybór zależy w znacznej mierze od zasobności portfela. Noworoczne imprezy wbrew pozorom mogą być bardziej kosztowne w kraju niż za granicą. Warto zawczasu poszukać odpowiadającej nam oferty – w biurach podróży nie brakuje korzystnych rabatów np. w ramach first minute.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pozostaw Odpowiedź

Your email address will not be published.