All for Joomla All for Webmasters

Chcesz wiedzieÄ? wszystko o otaczajÄ?cym CiÄ? Å?wiecie? To miejsce jest dla Ciebie! ILB â?? Internet, Ludzie, Biznes i wiele innych zagadnieÅ? w zasiÄ?gu Twojej rÄ?ki!

Sprawdź jak korzystnie wymienić waluty online – bez wychodzenia z domu

611 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rozwój technologii wiele zmienił w kwestii transakcji finansowych. Ale nadal najbardziej tradycyjną opcją dla klientów są kantory stacjonarne. Nasze badanie wykazało, że nie jest to najlepsze rozwiązanie.

Dzisiaj istnieją tańsze sposoby na wymianę waluty. W dodatku wiążą się one z większym komfortem dokonywania transakcji. Co to znaczy?

Jesteśmy pewni, że ta historia mogła się zdarzyć także Tobie. Twój samolot startuje za 3 godziny. A Ty musisz jeszcze spakować się i dojechać na lotnisko. Po godzinie przypominasz sobie, że nie masz gotówki, za którą kupiłbyś po drodze walutę, a bankomat znajduje się w innej części miasta. Nagromadzenie potrzeb, które trzeba załatwić przed wylotem przytłaczają.

Dlaczego wymiana waluty online jest lepszym pomysłem?

A gdyby tak wymienić walutę online? Wtedy wystarczy czasu na załatwienie spraw, których nie da się załatwić online. Decydując się na to rozwiązanie zyskujesz potrójnie. Po pierwsze – nie marnujesz czasu, ponieważ taka wymiana waluty trwa chwilę, nie musisz wychodzić z domu, ani mieć przy sobie gotówki: wystarczy, że masz dostęp do sieci. Po drugie – oszczędzasz pieniądze, ponieważ kursy walut w kantorach online są o ok. 8% niższe niż w bankach lub kantorach stacjonarnych. Po trzecie – twoje pieniądze są bezpiecznie zdeponowane na rachunku bankowym. Prawdopodobieństwo ich kradzieży jest żadne, w przeciwieństwie do kradzieży portfela z gotówką podczas podróży.

Jak wymienić walutę online?

Wystarczy założyć konto walutowe w swoim banku (dzisiaj są już dostępne oferty darmowych kont walutowych) i zarejestrować się w kantorze internetowym, takim jak kantoronline.pl (ten kantor internetowy jest świetną opcją, ponieważ na rynku działa już 7 lat i nie pobiera żadnych ukrytych opłat za wymianę waluty). Aktywowałeś już konto? Świetnie. Teraz wystarczy dodać do swojego konta 2 rachunki bankowe: walutowe i w złotych. Drugim krokiem jest zasilenie rachunku w złotych środkami ze swojego konta bankowego. Gdy środki zostaną zaksięgowane, przechodzimy do wymiany waluty. Wybieramy jaką walutę chcemy kupić i jaką ilość. Po zatwierdzeniu wymiany, niebawem środki pojawią się na naszym rachunku. Gotowe.

Podsumowując

Co sprawia, że warto korzystać z kantoru online? Polski złoty nie jest walutą używaną w żadnym innym kraju, poza Polską. Dlatego za każdym razem, gdy wyjeżdżamy za granicę, musimy rozwiązać problem wymiany waluty i wysokich spreadów walutowych. Na szczęście są tańsze sposoby na wymianę pieniędzy. Oczywiście, jeśli wymieniasz kilkadziesiąt euro, zaoszczędzenie kilku złotych niekiedy nie ma sensu. Wtedy ważniejsza dla nas jest wygoda i czas. I na każdym z tych pól, kantory internetowe pozostają bezkonkurencyjne.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pozostaw Odpowiedź

Your email address will not be published.