All for Joomla All for Webmasters

Chcesz wiedzieÄ? wszystko o otaczajÄ?cym CiÄ? Å?wiecie? To miejsce jest dla Ciebie! ILB â?? Internet, Ludzie, Biznes i wiele innych zagadnieÅ? w zasiÄ?gu Twojej rÄ?ki!

Szukasz podpowiedzi, jak oszczędzić na OC? Częstuj się!

488 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Masz dość płacenia wysokich stawek za polisy komunikacyjne? Chcesz mieć tanie ubezpieczenie OC jak Twoi znajomi? Mamy dobrą wiadomość: to możliwe! Przekonaj się, od czego zależy cena OC oraz co możesz zrobić, żeby ją obniżyć. Wykorzystaj porady, które uznasz za najłatwiejsze do wykonania w krótkim czasie. Podejmij też wyzwania długoterminowe, by cieszyć się tanim ubezpieczeniem OC w przyszłości.

Na tanie ubezpieczenie OC w przyszłości pracujesz już teraz

Twoje teraźniejsze decyzje i ich skutki mają bezpośredni wpływ na to, jaką cenę OC otrzymasz w przyszłości. Jeśli jeździsz ostrożnie i cieszysz się bezkolizyjną historią jazdy, w przyszłym roku będziesz mógł liczyć na atrakcyjniejszą cenę polisy.

W niektórych towarzystwach ubezpieczeniowych możesz cieszyć się pewnym udogodnieniem zwanym „ochroną zniżek”. Działa ona w ten sposób, że nawet jeśli w danym okresie ochronnym zdarzy Ci się kolizja, w kolejnym roku cena OC z tego tytułu nie wzrośnie. Uwaga jednak: musisz pozostać u tego samego ubezpieczyciela – każdy inny będzie brał pod uwagę stłuczkę. Dowiedz się o ochronie zniżek więcej: https://kioskpolis.pl/czym-jest-ochrona-znizek-oc/

szukaszpodpowiedzijakoszczedzicnaoc3

Kto jeździ Twoim samochodem?

Jednym z czynników wpływających na cenę OC są dane dotyczące Ciebie. Znaczenie ma to, ile masz lat, jak długo posiadasz prawo jazdy, gdzie mieszkasz, czy masz małżonka i dzieci. Każda z tych informacji może wpłynąć na obniżenie lub podwyższenie Twojej składki.

Warto wiedzieć, że cena polisy OC wyliczana jest na podstawie danych wszystkich osób, do których należy samochód. Jeśli zatem jesteś młodym kierowcą, korzystnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zarejestrowanie samochodu z osobą, której też zdarza się go używać, np. ojcem lub matką. Kiedy Twój brak doświadczenia na drodze i status singla zostanie zsumowany z wieloletnią bezkolizyjną historią jazdy, statusem męża/żona oraz rodzica, otrzymasz lepszą propozycję cenową ubezpieczenia.

Tanie ubezpieczenie OC w pakiecie

Sprytny sposób na poszukiwanie korzystnej finansowo oferty to używanie porównywarek ubezpieczeń. Wpisując do nich podstawowe dane (swoje i samochodu), otrzymujesz gotową listę towarzystw wraz z rozpiską, co mogą Ci zaoferować i w jakiej cenie.

Rozważasz wykupienie nie tylko obowiązkowego OC, ale również autocasco, NNW lub Assistance? Nabądź je w pakiecie – wyjdzie taniej. Przekonaj się, u którego ubezpieczyciela taki komplet polis wyjdzie najtaniej. Uwaga jednak! W przeciwieństwie do OC, fakultatywne ubezpieczenia mogą mieć inny zakres. Studiuj uważnie OWU, by wybrać tanie ubezpieczenie, a jednocześnie obejmujące Cię jak największą ochroną.

szukaszpodpowiedzijakoszczedzicnaoc1

Tanie auto czy tanie OC?

Niestety posiadając niektóre modele samochodów – bądź też jeżdżąc autem bardzo starym i często ulegającym awariom – nie otrzymasz oferty taniego ubezpieczenia OC. Jeśli ta mara i model statystyczne często uczestniczą w wypadkach, ubezpieczyciel nie będzie mógł Ci dać „kredytu zaufania” w postaci lepszej ceny, ponieważ potencjalny wypadek nie będzie zależał od Twoich umiejętności, ale od natury pojazdu.

Z kolei stary samochód psuje się częściej, ma bardziej zużyte części i prowadzi się oporniej. To także czynniki podwyższające ryzyko wdania się w kolizję, czyli wpływające na podwyższenie ceny OC. Czasem najlepsze wyjście na uzyskanie taniego ubezpieczenia OC to wymiana auta.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pozostaw Odpowiedź

Your email address will not be published.